Karius'a Premier Lig Engeli!

Beşiktaş'taki olumsuz performansı kaynaklı çok fazla eleştirilen ve tek taraflı kiralık sözleşmesini fesheden Loris Karius, kulübü Liverpool ile idmanlara çıkamayacak.

Karius'a Premier Lig Engeli!

Beşiktaş'taki olumsuz performansı kaynaklı çok fazla eleştirilen ve tek taraflı kiralık sözleşmesini fesheden Loris Karius, kulübü Liverpool ile idmanlara çıkamayacak. Karius'un Liverpool ile idmanlara çıkmamasının sebebi Liverpool Kulübü değil, Premier Lig kuralları oldu. Premier Lig'de transfer dönemi dışında bir oyuncunun takıma katılmasına izin verilmiyor. Alman kalecinin, Premier Lig lideri ile hala 1 yıllık sözleşmesi var. Liverpool'da kadroda düşünülmeyen Karius için, satılık ya da kiralık olarak ayrılık yolları aranacak.

Bazı Liverpool taraftarları, 26 yaşındaki kaleciye bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyor. Karius'un diğer yedek kaleci Adrian'ın önünde 2. kaleci olarak Kırmızılarla yola devam etmesi gerektiğini düşünen taraftarlar var. Bir diğer görüşte, Alman kalecinin baskıyla başa çıkamadığını kanıtladığı yönünde.

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap